Kapat
Türkçe İngilizce

HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

Türkiye'nin yeni kadın moda sitesi modaroom.com 2018 yılından bu yana hizmet verdiği hazır giyim perakende sektöründe edindiği bilgi-birikim, tecrübe ve yeteneği E-Ticaret Sektöründe de devam ettirerek kadın giyim sektöründe yeni bir soluk getirmeye talip olmuştur.

 

Vizyonumuz

 

 En iyi çeşidi ve en uygun fiyata satma politikası, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve daima daha iyi deneyimler sunmaya büyük bir özveri göstermektedir.

 

Misyonumuz

 

''Koşulsuz Müşteri Mutluluğunu'' tüm müşterilerine sunduğu ''en önemli'' hizmet olarak kendine görev bilmektedir. Modaroom.com veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Modaroom.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanınılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite Garantisi modaroom.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin 

paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

modaroom.com'da güvenli alışveriş, ücretsiz kargo,kapıda ödeme,hızlı destek, hızlı teslimat, ücretsiz iade ve değişim, taksit imkanı 

ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.

KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ....

 

 

modaroom.com © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır